• IT řešení

    {na míru}
    {obchodní orientace}
    { vysoká kvalita }

    profesionální

SOFTWARE

Řešení pro Firmy Agentury Nezávislé Pracovníky Startupy

Díky naší obchodní prozíravosti a širokým zkušenostem našeho týmu dodáváme nejúčinnější řešení pro vaše softwarové potřeby podle nejvyšších standardů na trhu.

Baví nás diskutovat o IT řešeních, která mohou vašemu podnikání pomoci řešit výzvy a příležitosti.

Začněme konverzaci!
NAŠE SLUŽBY

Co pro Vás můžeme udělat?

OBCHODNÍ

E-Commerce

Špičková zkušenost s trhem v případové studii, vývoji a implementaci softwaru pro elektronické obchodování, od malého soukromého podnikání po rozsáhlou architekturu

WEBOVÉ STRÁNKY A APLIKACE

Internetové aplikace

Máme dlouholeté zkušenosti a vášeň s navrhováním a implementací webových stránek, webových aplikací pro interní použití, jako jsou nástroje pro správu projektů nebo pro měření nástrojů CRM. Můžeme poskytnout vašemu podnikání špičkové webové řešení typu end-to-end.

VLASTNÍ A TŘETÍ STRANA

Integrace

Můžeme integrovat jakékoli softwarové řešení lokálně hostované nebo v cloudu; dokonce i váš +10 let starý software na zakázku. Získejte přesná data v reálném čase a udržujte své HR zaměřené na to, na čem opravdu záleží.

SOFTWARE JAKO SLUŽBA

SaaS

Zaměřte se na podnikání a nechte na nás implementaci a údržbu vašeho softwaru za měsíční poplatek.

Promluvme si o tom společně

Získejte nabídku zdarma.

Více než deset let zkušeností

Naše řešení

Jsme zapojeni do designu, vývoje, implementace a údržby primárních produktů v těchto průmyslových odvětvích:

E-Commerce

Získejte špičkové řešení na klíč , které uspokojí všechny softwarové potřeby vašeho online obchodu a trvalou podporu týmu odborníků na elektronický obchod.

Přečtěte si více

Emailový marketing

Naše implementace infrastruktury a nástrojů zaslala +15 milionů e-mailů. Nechte nás implementovat vaši marketingovou strategii založenou na chování.

Kontaktujte nás

E-Learning

Máme zkušenosti s implementací a přizpůsobováním Moodle a vývojem na míru pro plně nebo částečně online kurzy a programy.

Kontaktujte nás

Logistika

Máme zkušenosti s poskytováním řešení pro sledování vozového parku a on-the-go zásob a sledování skladových zásob ve více skladech a prodejních míst.

Kontaktujte nás

Tisk z webu

Umožněte svým zákazníkům vytvářet tiskové úlohy, jako jsou fotoknihy nebo brožury s proměnnými daty, pomocí bohatého webového rozhraní, které šetří cenné lidské zdroje

Kontaktujte nás

Řešení na míru

Máte projekt, my máme dovednosti ho vylepšit. Zaměřujeme se na každý kontext, abychom vašim uživatelům představili pozoruhodné zážitky.

Začněme konverzaci